Delivery time 3-4 working days
Product information "Supergrip-Collet 148E F28 76-93 11,0"
Supergrip-Collet 148E F28 76-93 11,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | ES145 |
| F-number: | F28 76-93 |
| Article number: | ES148110 |
| Ød: | 28.00 mm |
| ØD: | 38.00 mm |
| L: | 70.00 mm |
| ød2: | 28.00 |
| L2: | 7.00 |
| K: | 30.00 ° |
| Profile: | round |
| Bore: | 11.00 mm |
| Clamping surface: | Supergrip |