Available at short notice on request
Product information "Solid carbide radius circular saw type 105 30x3,0x8 teeth 24 with radius 1,5"
Solid carbide radius circular saw type 105 30x3,0x8 teeth 24 with radius 1,5
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Kreissägeblätter |
| Series: | VHMR |
| Article number: | VHMR0303008 |
| Tool material: | Solid carbide |
| DIN: | - |
| Type: | 105 |
| Outer ø D: | 30 mm |
| width b: | 3.00 mm |
| Bore ø d: | 8 |
| Teeth: | 24 mm |
| Coating: | bright |