Available at short notice on request
Product information "Solid carbide-circular saw type 101 15x0,25x5 64 teeth"
Solid carbide-circular saw type 101
15x0,25x5 teeth: 64
15x0,25x5 teeth: 64
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Kreissägeblätter |
| Series: | VHM |
| Article number: | XVHM015025 |
| Tool material: | Solid carbide |
| DIN: | 1837 |
| Type: | 101 |
| Outer ø D: | 15 mm |
| width b: | 0.25 mm |
| Bore ø d: | 5 |
| Teeth: | 64 mm |
| Coating: | bright |