Available at short notice on request
Product information "Solid carbide-Knurling wheel AA 10x4x4 T 0,7"
Solid carbide-Knurling wheel AA 10x4x4 T 0,7
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zeus-Rändelräder + Halter |
| Series: | HMRAA |
| Article number: | HMRAA104407 |
| Tool material: | Solid carbide |
| Type (form): | AA |
| outer ø: | 10 mm |
| Width: | 4 mm |
| Bohrung: | 4 mm |
| pitch: | 0.7 |