In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Revolving end for Traub/FMB D 07 T"
Revolving end for
Traub/FMB D 07 T
Traub/FMB D 07 T
| Article category: | Maschinenzubehör |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHLD07T |
| Article number: | SPHLD07T |
| D: | 7.5 mm |
| G: | M5 |
| d: | 6.5 mm |
| SW: | 6 |
| L2: | 63.00 mm |
| L3: | 15.00 mm |
| L: | 85 mm |
| Bar loader: | TRAUB / FMB |