In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Revolving end for Traub/FMB D 05 T"
Revolving end for
Traub/FMB D 05 T
Traub/FMB D 05 T
| Article category: | Maschinenzubehör |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHLD05T |
| Article number: | SPHLD05T |
| D: | 5.5 mm |
| G: | M4 |
| d: | 4.5 mm |
| SW: | 4 |
| L2: | 56.00 mm |
| L3: | 12.00 mm |
| L: | 75 mm |
| Bar loader: | TRAUB / FMB |