In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Revolving end for LNS Mini Sprint S2 D36"
Revolving end for
LNS Mini Sprint S2 D36
LNS Mini Sprint S2 D36
| Article category: | Maschinenzubehör |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHL36LNS |
| Article number: | SPHL36LNS |
| d: | 30 mm |
| D: | 36 mm |
| A: | 36 mm |
| B1/B2: | 8/-- mm |
| C: | 20 mm |
| L1: | 158 mm |
| L3: | 30.00 mm |