| Series: | SPHL20LNS |
| Article number: | SPHL20LNS |
| d: | 17 mm |
| D: | 20 mm |
| A: | 20 mm |
| B1/B2: | 8 mm |
| C: | 14 mm |
| L1: | 81 mm |
| L3: | 30.00 mm |