In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Revolving end for LNS Mini Sprint S2 D20"
Revolving end for
LNS Mini Sprint S2 D20
LNS Mini Sprint S2 D20
| Article category: | Maschinenzubehör |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHL20LNS |
| Article number: | SPHL20LNS |
| d: | 17 mm |
| D: | 20 mm |
| A: | 20 mm |
| B1/B2: | 8 mm |
| C: | 14 mm |
| L1: | 81 mm |
| L3: | 30.00 mm |
| M: | M8 |