In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Revolving end for LNS Mini Sprint S2 D18"
Revolving end for
LNS Mini Sprint S2 D18
LNS Mini Sprint S2 D18
| Article category: | Maschinenzubehör |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHL18LNS |
| Article number: | SPHL18LNS |
| d: | 12 mm |
| D: | 18 mm |
| A: | 18 mm |
| B1/B2: | 6 mm |
| C: | 11 mm |
| L1: | 70.00 mm |
| L3: | 30.00 mm |