In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Revolving end for LNS Mini Sprint S2 D15"
Revolving end for
LNS Mini Sprint S2 D15
LNS Mini Sprint S2 D15
| Article category: | Maschinenzubehör |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHL15LNS |
| Article number: | SPHL15LNS |
| d: | 12 mm |
| D: | 15 mm |
| A: | 15 mm |
| B1/B2: | 6 mm |
| C: | 11 mm |
| L1: | 67 mm |
| L3: | 30.00 mm |
| M: | M5 |