| Series: | SPHL12LNS |
| Article number: | SPHL12LNS |
| d: | 8 mm |
| D: | 12 mm |
| A: | 12 mm |
| B1/B2: | 4 mm |
| C: | 8 mm |
| L1: | 69 mm |
| L3: | 30.00 mm |