In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Revolving end for IEMCA for bar feed collets pinned typ D=20 d=14 L1=37 L2=126 L3=33"
Revolving end for IEMCA
for bar feed collets pinned typ
D=20 d=14 L1=37 L2=126 L3=33
for bar feed collets pinned typ
D=20 d=14 L1=37 L2=126 L3=33
| Article category: | Maschinenzubehör |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHL20IE |
| Article number: | SPHL20IE |
| D: | 20 mm |
| d: | 14 mm |
| L1: | 40.00 mm |
| L2: | 125.00 mm |
| L3: | 35.00 mm |
| A: | 20 mm |
| B: | 8 mm |
| C: | 14 mm |