Available at short notice on request
Product information "Revolving end for IEMCA DI25 D=25, d=14, L2=132,5, GL=210 Gew. M10x1"
Revolving end for IEMCA DI25
D=25, d=14, L2=132,5, GL=210
Gew. M10x1
D=25, d=14, L2=132,5, GL=210
Gew. M10x1
| Article category: | Maschinenzubehör |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHLI25 |
| Article number: | SPHLI25 |
| D: | 25 mm |
| d: | 14 mm |
| L2: | 132.5 mm |
| L: | 210 mm |
| M: | M10x1 |
| b: | 4 mm |