In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Revolving end for IEMCA DI20 D=20, d=14, L2=132,5, GL=210 Gew. M10x1"
Revolving end for IEMCA DI20
D=20, d=14, L2=132,5, GL=210
Gew. M10x1
D=20, d=14, L2=132,5, GL=210
Gew. M10x1
| Article category: | Maschinenzubehör |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHLI20 |
| Article number: | SPHLI20 |
| D: | 20 mm |
| d: | 14 mm |
| L2: | 132.5 mm |
| L: | 210 mm |
| M: | M10x1 |