In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Revolving end for IEMCA DI16 D=16, d=12, L2=132,5, GL=195 Gew. M8x1"
Revolving end for IEMCA DI16
D=16, d=12, L2=132,5, GL=195
Gew. M8x1
D=16, d=12, L2=132,5, GL=195
Gew. M8x1
| Article category: | Maschinenzubehör |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHLI16 |
| Article number: | SPHLI16 |
| D: | 16 mm |
| d: | 12 mm |
| L2: | 132.5 mm |
| L: | 195 mm |
| M: | M8x1 |
| b: | 4 mm |