In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Revolving end for IEMCA DI12 D=12, d=8, L2=109, GL=172 Gew. M7x0,75"
Revolving end for IEMCA DI12
D=12, d=8, L2=109, GL=172 Gew. M7x0,75
D=12, d=8, L2=109, GL=172 Gew. M7x0,75
| Article category: | Maschinenzubehör |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHLI12 |
| Article number: | SPHLI12 |
| D: | 12 mm |
| d: | 8 mm |
| L2: | 109 mm |
| L: | 172 mm |
| M: | M7x0,75 |
| b: | 3 mm |