Available at short notice on request
Product information "Revolving end for IEMCA D25"
Revolving end for IEMCA D25
for bar feed collets pinned type
D=25 Gew. M22x1LH L1=40 L2=100
for bar feed collets pinned type
D=25 Gew. M22x1LH L1=40 L2=100
| Article category: | Maschinenzubehör |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHL25IES |
| Article number: | SPHL25IES |
| D: | 25 mm |
| M: | M22x1L |
| L1: | 40.00 mm |
| L2: | 99 mm |
| A: | 25 mm |
| B: | 8 mm |
| C: | 20 mm |