| Series: | SPHL25IES |
| Article number: | SPHL25IES |
| D: | 25 mm |
| M: | M22x1L |
| L1: | 40.00 mm |
| L2: | 99 mm |
| A: | 25 mm |
| B: | 8 mm |
| C: | 20 mm |