In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Revolving end for IEMCA D23"
Revolving end for IEMCA D23
for bar feed collets pinned type
D=23 L1=40 L2=92,5 M=M18x1L
for bar feed collets pinned type
D=23 L1=40 L2=92,5 M=M18x1L
| Article category: | Maschinenzubehör |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHL23IES |
| Article number: | SPHL23IES |
| D: | 23 mm |
| M: | M18x1L |
| L1: | 40.00 mm |
| L2: | 93.00 mm |
| A: | 23 mm |
| B: | 8 mm |
| C: | 14 mm |