| Series: | SPHL23IE |
| Article number: | SPHL23IE |
| D: | 23 mm |
| d: | 14 mm |
| L1: | 37.00 mm |
| L2: | 125.00 mm |
| L3: | 33 mm |
| A: | 20 mm |
| B: | 8 mm |
| C: | 14 mm |