In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Revolving end for IEMCA D18"
Revolving end for IEMCA D18
for bar feed collets pinned typ
D=18 L1=28 L2=98 M=M15x1L
for bar feed collets pinned typ
D=18 L1=28 L2=98 M=M15x1L
| Article category: | Maschinenzubehör |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHL18IES |
| Article number: | SPHL18IES |
| D: | 18 mm |
| M: | M15x1L |
| L1: | 28.00 mm |
| L2: | 98 mm |
| A: | 18 mm |
| B: | 6 mm |
| C: | 11 mm |