Series: SPHL18IE
Article number: SPHL18IE
D: 18 mm
d: 12 mm
L1: 26.00 mm
L2: 127 mm
L3: 35.00 mm
A: 18 mm
B: 6 mm
C: 11 mm
b: 4 mm