In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Revolving end for IEMCA D16;for bar feed collets pinned type;D=16 d=12 L1=26 L2=127 L3=35"
Revolving end for IEMCA D16
for bar feed collets pinned type
D=16 d=12 L1=26 L2=127 L3=35
for bar feed collets pinned type
D=16 d=12 L1=26 L2=127 L3=35
| Article category: | Maschinenzubehör |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHL16IE |
| Article number: | SPHL16IE |
| D: | 16 mm |
| d: | 12 mm |
| L1: | 26.00 mm |
| L2: | 127 mm |
| L3: | 35.00 mm |
| A: | 16 mm |
| B: | 6 mm |
| C: | 11 mm |
| b: | 4 mm |