In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Revolving end for IEMCA D15 for bar feed collets pinned type D=15 L1=28 L2=98 M12x1L"
Revolving end for IEMCA D15
for bar feed collets pinned type
D=15 L1=28 L2=98 M12x1L
for bar feed collets pinned type
D=15 L1=28 L2=98 M12x1L
| Article category: | Maschinenzubehör |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHL15IE-S |
| Article number: | SPHL15IE-S |
| D: | 15 mm |
| M: | M12x1L |
| L1: | 28.00 mm |
| L2: | 98 mm |
| A: | 15 mm |
| B: | 4 mm |
| C: | 11 mm |