| Series: | SPHL15IE-S |
| Article number: | SPHL15IE-S |
| D: | 15 mm |
| M: | M12x1L |
| L1: | 28.00 mm |
| L2: | 98 mm |
| A: | 15 mm |
| B: | 4 mm |
| C: | 11 mm |