Series: SPHL12IE
Article number: SPHL12IE
D: 12 mm
d: 8 mm
L1: 27 mm
L2: 113 mm
L3: 30.00 mm
A: 12 mm
B: 4 mm
C: 8 mm
b: 3 mm