Available at short notice on request
Product information "Revolving end for CUCCHI;D=12, L=107, F=M8x1,25 d=M7x0,75"
Revolving end for CUCCHI
D=12, L=107, F=M8x1,25 d=M7x0,75
D=12, L=107, F=M8x1,25 d=M7x0,75
| Article category: | Maschinenzubehör |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | V517 |
| Article number: | V517012 |
| D: | 12 mm |
| L: | 107 mm |
| F: | M8x1,25 mm |
| d: | M7x0,75 mm |