| Series: | SPHLD10B2 |
| Article number: | SPHLD10B2 |
| D: | 10 mm |
| M1: | M5 |
| M2: | M6 |
| L1: | 15 mm |
| L2: | 56.00 mm |
| L3: | 14.00 mm |
| L: | 85 mm |