In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Revolving end Turbo for Tornos bar feeder D36 length 192"
Revolving end Turbo for Tornos bar feeder
D36 length 192
D36 length 192
| B: | 8 mm |
|---|---|
| Article category: | Maschinenzubehör |
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHLTR36 |
| Article number: | SPHLTR36 |
| d: | 25 mm |
| D: | 36 mm |
| A: | 35 mm |
| L3: | 30.00 mm |
| L: | 192 mm |