Available at short notice on request
Product information "Revolving end Turbo for Tornos bar feeder D32 length 192"
Revolving end Turbo for Tornos bar feeder
D32 length 192
D32 length 192
| B: | 8 mm |
|---|---|
| Article category: | Maschinenzubehör |
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHLTR32 |
| Article number: | SPHLTR32 |
| d: | 22 mm |
| D: | 32 mm |
| A: | 31 mm |
| L3: | 30.00 mm |
| L: | 192 mm |