In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Revolving end Tornos Robobar D 7,5"
Revolving end Tornos Robobar D 7,5
| C: | M5 mm |
|---|---|
| L2: | 78.00 mm |
| L1: | 7.00 mm |
| Article category: | Maschinenzubehör |
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHLDROB075 |
| Article number: | SPHLDROB075 |
| d: | 5 mm |
| D: | 7.5 mm |
| L3: | 16.00 mm |
| L: | 101 mm |