In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Revolving end Tornos Robobar D 25,0"
Revolving end Tornos Robobar D 25,0
| C: | 20 mm |
|---|---|
| L2: | 117.00 mm |
| L1: | 42 mm |
| B: | 8 mm |
| Article category: | Maschinenzubehör |
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHLDROB25 |
| Article number: | SPHLDROB250 |
| d: | 20 mm |
| D: | 25 mm |
| A: | 24.8 mm |
| L3: | 22.00 mm |
| L: | 181 mm |