In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Revolving end Tornos Robobar D 20,5"
Revolving end Tornos Robobar D 20,5
| C: | 14 mm |
|---|---|
| L2: | 110.00 mm |
| L1: | 40.00 mm |
| B: | 8 mm |
| Article category: | Maschinenzubehör |
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHLDROB205 |
| Article number: | SPHLDROB205 |
| d: | 14 mm |
| D: | 20.5 mm |
| A: | 19.8 mm |
| L3: | 20.00 mm |
| L: | 169 mm |