In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Revolving end Tornos Robobar D 16,0"
Revolving end Tornos Robobar D 16,0
| C: | 11 mm |
|---|---|
| L2: | 116 mm |
| L1: | 26.00 mm |
| B: | 6 mm |
| Article category: | Maschinenzubehör |
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHLDROB16 |
| Article number: | SPHLDROB160 |
| d: | 10 mm |
| D: | 16 mm |
| A: | 15.5 mm |
| L3: | 16.00 mm |
| L: | 158 mm |