In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Revolving end Tornos Robobar D 12,0"
Revolving end Tornos Robobar D 12,0
| C: | 8 mm |
|---|---|
| L2: | 72.00 mm |
| L1: | 28.00 mm |
| B: | 4 mm |
| Article category: | Maschinenzubehör |
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHLDROB120 |
| Article number: | SPHLDROB120 |
| d: | 8 mm |
| D: | 12 mm |
| A: | 11.8 mm |
| L3: | 16.00 mm |
| L: | 115 mm |