In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Revolving end Tornos Robobar D 10,5"
Revolving end Tornos Robobar D 10,5
| C: | 7 mm |
|---|---|
| L2: | 73.00 mm |
| L1: | 27 mm |
| B: | 4 mm |
| Article category: | Maschinenzubehör |
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHLDROB105 |
| Article number: | SPHLDROB105 |
| d: | 7 mm |
| D: | 10.5 mm |
| A: | 9.8 mm |
| L3: | 16.00 mm |
| L: | 116 mm |