In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Revolving end LNS Mini Sprint S2 D10"
Revolving end LNS Mini Sprint S2 D10
| Article category: | Maschinenzubehör |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHL10LNS |
| Article number: | SPHL10LNS |
| d: | 8 mm |
| D: | 10 mm |
| A: | 10 mm |
| B1/B2: | 4 mm |
| C: | 7 mm |
| L1: | 67 mm |
| L3: | 30.00 mm |
| M: | M4 |