In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Reduction sleeve with inner coolant;2xG1/8" D=22 d=6 L=65 B=26"
Reduction sleeve with inner coolant
2xG1/8" D=22 d=6 L=65 B=26
2xG1/8" D=22 d=6 L=65 B=26
| Article category: | Maschinenzubehör |
|---|---|
| Article group: | Halter für Schneidwerkzeuge + Zubehör |
| Series: | RBIK |
| Article number: | RBIK220665 |
| D: | 22 mm |
| d: | 6 mm |
| L: | 65 mm |
| LB: | 14 mm |
| OC / IC: | 2x G1/8" |
| B: | 26 mm |