Available at short notice on request
Product information "Pick up collet with extended nose for Tornos BS20 SY 145E (9020 E/G) 3,0 with inner thread"
Pick up collet with extended nose
for Tornos BS20
SY 145E (9020 E/G) 3,0 with inner thread
for Tornos BS20
SY 145E (9020 E/G) 3,0 with inner thread
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Greiferzangen/Synchronzangen |
| Series: | SY145 |
| Article number: | SY145VOR030 |
| Type: | Pick-up collet |
| Ød: | 25.00 mm |
| ØD: | 35.00 mm |
| L: | 87.00 mm |
| K: | 30.00 ° |
| Thread: | M22x1 Innen |
| Profile: | round |
| Bore: | 3.00 mm |