Available at short notice on request
Product information "Pick up collet Traub 725070 7,0 smooth shank 71,0 (3965E)"
Pick up collet Traub 725070 7,0 smooth
shank 71,0
(3965E)
shank 71,0
(3965E)
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Greiferzangen/Synchronzangen |
| Series: | GZT71 |
| Article number: | GZT71070 |
| Ød: | 71.00 mm |
| ØD: | 85.00 mm |
| L: | 79.50 mm |
| Profile: | round |
| Bore: | 7.00 mm |
| Clamping surface: | smooth |