In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Pick up collet for Tornos BS20 SY-145E (9020 E/G) 2,5 with inner thread"
Pick up collet for Tornos BS20
SY-145E (9020 E/G) 2,5 with inner thread
SY-145E (9020 E/G) 2,5 with inner thread
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Greiferzangen/Synchronzangen |
| Series: | SY145 |
| Article number: | SY145025 |
| Type: | Pick-up collet |
| Ød: | 25.00 mm |
| ØD: | 35.00 mm |
| L: | 77.00 mm |
| K: | 30.00 ° |
| Thread: | M22x1 Innen |
| Profile: | round |
| Bore: | 2.50 mm |