Available at short notice on request
Product information "Pick up collet for Strohm M125 8,0 with extended nose"
Pick up collet for Strohm M125 8,0
with extended nose
with extended nose
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Greiferzangen/Synchronzangen |
| Series: | GZS15 |
| Article number: | GZS15VORB080 |
| Ød: | 15.00 mm |
| ØD: | 17.00 mm |
| L: | 22.30 mm |
| Profile: | round |
| Bore: | 8.00 mm |
| Clamping surface: | smooth |