Available at short notice on request
Product information "Pick up collet for Strohm M105/M125 1,0"
Pick up collet for Strohm M105/M125 1,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Greiferzangen/Synchronzangen |
| Series: | GZS12 |
| Article number: | GZS12010 |
| Ød: | 12.00 mm |
| ØD: | 14.50 mm |
| L: | 21.00 mm |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |
| Clamping surface: | smooth |