Available at short notice on request
Product information "Pick up collet for Schütte SF20 9016E/G (3607E) 3,5"
Pick up collet for Schütte SF20 9016E/G (3607E) 3,5
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Greiferzangen/Synchronzangen |
| Series: | SY9016 |
| Article number: | SY9016035 |
| Type: | Pick-up collet |
| Ød: | 28.00 mm |
| ØD: | 36.00 mm |
| L: | 50.00 mm |
| Thread: | M24x1,5L |
| Profile: | round |
| Bore: | 3.50 mm |