In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Pick up collet for Gildemeister AS16-20/GS20 9012E/G (3560E) 3,0"
Pick up collet for Gildemeister AS16-20/GS20 9012E/G (3560E) 3,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Greiferzangen/Synchronzangen |
| Series: | SY9012 |
| Article number: | SY9012030 |
| Type: | Pick-up collet |
| Ød: | 26.00 mm |
| ØD: | 28.50 mm |
| L: | 80.00 mm |
| K: | 10.00 ° |
| Thread: | M21.5x0,75 |
| Profile: | round |
| Bore: | 3.00 mm |