In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Pick up collet Traub 721799 4,0 smooth shank 46,0 (1642E)"
Pick up collet Traub 721799 4,0 smooth
shank 46,0
(1642E)
shank 46,0
(1642E)
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Greiferzangen/Synchronzangen |
| Series: | GZT46 |
| Article number: | GZT46040 |
| Ød: | 46.00 mm |
| ØD: | 54.70 mm |
| L: | 65.00 mm |
| Profile: | round |
| Bore: | 4.00 mm |
| Clamping surface: | smooth |