Available at short notice on request
Product information "Pick up collet Traub 612964 3,0 smooth shank 35,0 (1514E)"
Pick up collet Traub 612964 3,0 smooth
shank 35,0
(1514E)
shank 35,0
(1514E)
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Greiferzangen/Synchronzangen |
| Series: | GZT35 |
| Article number: | GZT35030 |
| Ød: | 35.00 mm |
| ØD: | 40.00 mm |
| L: | 46.00 mm |
| Profile: | round |
| Bore: | 3.00 mm |
| Clamping surface: | smooth |