Available at short notice on request
Product information "Pick up collet for Strohm M205/M255 3,0"
Pick up collet for Strohm M205/M255 3,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Greiferzangen/Synchronzangen |
| Series: | GZS24 |
| Article number: | GZS24030 |
| Ød: | 24.00 mm |
| ØD: | 28.00 mm |
| L: | 36.00 mm |
| Profile: | round |
| Bore: | 3.00 mm |
| Clamping surface: | smooth |