Available at short notice on request
Product information "Collet 9039 TPU 4,0 mm"
Collet 9039 TPU 4,0 mm
pick-up collet for Tornos Multi Deco 26/32
feed collet for Multi Swiss 8x26/6x32
pick-up collet for Tornos Multi Deco 26/32
feed collet for Multi Swiss 8x26/6x32
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zangen für Mehrspindeldrehautomaten |
| Series: | ETPU9039 |
| Article number: | ETPU9039040 |
| Type: | Pick-up collet |
| Ød: | 35.50 mm |
| ØD: | 40.00 mm |
| L: | 80.00 mm |
| K: | 30.00 ° |
| Profile: | round |
| Bore: | 4.00 mm |