Available at short notice on request
Product information "Pick up collet for Schütte SE/SF26 9039/E/G (1495E) 8,0"
Pick up collet for Schütte SE/SF26 9039/E/G (1495E) 8,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Greiferzangen/Synchronzangen |
| Series: | SY9039 |
| Article number: | SY9039080 |
| Type: | Pick-up collet |
| Ød: | 34.00 mm |
| ØD: | 42.00 mm |
| L: | 53.00 mm |
| K: | 30.00 ° |
| Profile: | round |
| Bore: | 8.00 mm |