In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Pick up collet for Tornos Multi DECO 20 9012 TPU 3,0"
Pick up collet for Tornos Multi DECO 20
9012 TPU 3,0
9012 TPU 3,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zangen für Mehrspindeldrehautomaten |
| Series: | ETPU9012 |
| Article number: | ETPU9012030 |
| Type: | Pick-up collet |
| Ød: | 28.00 mm |
| ØD: | 32.00 mm |
| L: | 73.00 mm |
| K: | 30.00 ° |
| Profile: | round |
| Bore: | 3.00 mm |