In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "PM-knurling wheel AA 10x3x6 T: 0,5 without chamfer"
PM-knurling wheel AA 10x3x6 T: 0,5 without
chamfer
chamfer
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zeus-Rändelräder + Halter |
| Series: | FRAA |
| Article number: | FRAA103605 |
| Tool material: | PM |
| Type (form): | AA |
| outer ø: | 10 mm |
| Width: | 3 mm |
| Bohrung: | 6 mm |
| pitch: | 0.5 |